IZ SATA U SAT: Vijesti Radija OTVORENA MREŽA

|
|
by udrimuski.ba

SAVJET MINISTARA DANAS O SETU ZAKONA O AKCIZAMA

Set zakona o akcizamama naći će se na današnjem nastavku dvije sjednice Savjeta ministara. Iz Savjeta ministara saopšteno je da će ministri raspravljati o Nacrtu zakona o izmjenama i dopunama Zakona o akcizama u BiH, Nacrtu zakona o izmjeni Zakona o sistemu indirektnog oporezivanja u BiH i Prijedlogu zakona o izmjenama i dopuni Zakona o uplatama na jedinstveni račun i raspodjeli prihoda.

U SAMOUBILAČKOM NAPADU U PAKISTANU POGINULE DVIJE OSOBE

Zamjenik pokrajinskog šefa policije Ašraf Nor i član njegovog obezbjeđenja poginuli su u samoubilačkom napadu u gradu Pešavar, na sjeverozapadu Pakistana, saopšteno je iz pakistanske policije. Viši policijski službenik Šaukat Kan je izjavio da je napadač vozio motocikl u trenutku kada je izvršio napad na vozilo u kojem se Nor nalazio. Kan je rekao da je napadač motociklom udario u automobil, koji se zapalio i dodao da je tom priliko ranjeno još šest osoba, prenosi AP.

SPORT INFO

U PETOM KOLU EVROPSKE LIGE POSTIGNUTA 22 GOLA

Sinoćnjim susretima u grupama A, B i C završeno je peto kolo Evropske lige, a ukupno je postignuto 22 pogotka. Fudbaleri Slavije pobijedili su u Izraelu ekipu Maccabija s uvjerljivih 2:0. Partizan je u Beogradu savladao Young Boys rezultatom 2:1. Fudbaleri Skenderbega savladali su Dynamo Kiev nakon preokreta rezultatom 3:2. Turski Basaksehir pobjedio je u gostima Ludogorec sa 2:1 Braga je savladala Hoffenheim na svom terenu rezultatom 3:1.