|
|
by net.hr/udrimuski.ba
|

Hrvatska je u finalu!!! Englezi su došli na utakmicu na prvih pet minuta kada su i poveli pogotkom Trippiera, ali poslije ih nije bilo. Hrvatska je uspjela zaustaviti sve njihove pokušaje, Najboljeg strijelca Harryja Kanea Vatreni su ostavili bez udarca u okvir. Sjajni Perišić je donio izjednačenje, a fantastični Mandžukić je u produžecima pogodio za 2:1 i pobjedu protiv Engleza! Sada je na redu Francuska i veliko finale koje Vatrene čeka u nedjelju u 17 sati!

Nogometaši Hrvatske plasirali su se u finale SP u Rusiji nakon što su u srijedu u Moskvi u polufinalnom susretu svladali Englesku sa 2-1 nakon produžetaka, a pobjednički gol zabio je Mario Mandžukić u 109. minuti.

6

9

Hrvatska - Engleska

Zadnje dodane

BiH protiv Sjeverne Irske na startu UEFA Lige nacija

Fudbalska reprezentacija BiH danas će u Belfastu protiv Sjeverne Irske odigrati prvu utakmicu u Ligi nacija, novom takmičenju Evropske fudbalske federacije (UEFA). BiH je smještena u grupu 3 Lige B sa selekcijama Austrije i Sjeverne Irske